W trosce o wysoką jakość świadczonych usług przygotowaliśmy dla Państwa formularz do zgłaszania usterek w okresie gwarancyjnym. Zgłaszanie usterek przez ten formularz zapewni sprawne przejście przez proces reklamacyjny i ułatwi kontakt z działem technicznym.

Prosimy, aby podczas dokonywania zgłoszeń reklamacyjnych przez formularz, usterki były przesyłane pojedynczo jeżeli dotyczą różnych typów zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać dokładny opis usterki oraz w miarę możliwości zdjęcia poglądowe. Po dokonaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Do formularza mogą Państwo dołączyć dokumentację zdjęciową jako oddzielny plik w formacie pdf lub jpg. Wielkość pliku nie może przekraczać 5 MB. Do jednego zgłoszenia mogą Państwo załączyć maksymalnie 5 plików.

Dział Obsługi Gwarancyjnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Administratorem Państwa danych osobowych jest JAZ-BUD Sawicki Sp.k., ul. Świętokrzyska 3, 15-843 Białystok. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej na ten temat w polityka prywatności.