Kredyty na cele mieszkaniowe przy udziale firmy JAZ–BUD

Kupując mieszkanie w firmie JAZ–BUD mogą Państwo liczyć na bezpłatną pomoc doświadczonego eksperta finansowego, który ułatwi Państwu wybór najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego dostosowanego do Państwa potrzeb. Ekspert finansowy poprowadzi Państwa przez cały proces pozyskiwania kredytu mieszkaniowego – od skompletowania i złożenia wniosku do banku aż do wypłaty kredytu.

Umów się z naszym ekspertem finansowym i poznaj swoje możliwości zakupu mieszkania w firmie JAZ–BUD.

Dodatkowym komfortem dla klientów JAZ–BUD jest usługa kredytowa oferowana przez eksperta finansowego, który wspiera cały proces i pomaga uzyskać atrakcyjne warunki kredytowe.

  • Usługi eksperta finansowego dla naszych klientów są całkowicie bezpłatne.
  • Ekspert finansowy rzetelnie sprawdzi Państwa zdolność kredytową w 16 bankach, a następnie dobierze rozwiązania najlepiej dostosowane do indywidualnych możliwości.
  • Po sprawdzeniu warunków i możliwości związanych z kredytem, przygotowana zostanie oferta kredytowa najbardziej odpowiadająca Twoim wymaganiom oraz możliwościom finansowym.
  • Ekspert finansowy wynegocjuje dla Ciebie w banku najlepsze warunki umowy kredytowej oraz pomoże w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, co pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas.

 

Mieszkanie bez wkładu własnego

Program rządowy "Mieszkanie bez wkładu", który stanowi duże ułatwienie i szansę dla wielu osób na otrzymanie kredytu hipotecznego i zakup wymarzonego mieszkania. Adresatami tego rozwiązania są osoby, które nie posiadają wkładu własnego oraz takie, które mają część środków, ale chcą skorzystać z rządowych dopłat do kredytu hipotecznego na drugie i kolejne dziecko. Z programu mogą skorzystać zarówno single, pary, małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi.

Poznaj najważniejsze założenia programu:

  • Państwo za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego zagwarantuje wkład własny od 10% do nawet 20% wartości nieruchomości, maksymalnie 100 tys. zł.
  • Kredyt będzie udzielany na minimum 15 lat.
  • Gwarantowany kredyt mieszkaniowy będzie mógł zostać udzielony tylko w polskiej walucie.
  • Kredytobiorcy będą również objęci wsparciem finansowym w przypadku każdorazowego powiększenia się rodziny.

Więcej informacji o programie udzieli Państwu nasz Ekspert Finansowy.

Umów się z naszym ekspertem finansowym i poznaj swoje możliwości zakupu mieszkania w firmie JAZ–BUD.